Baby-Vac Neden Kullanılmalıdır ?

Baby-Vac Nedir?

Bebek ve küçük çocukların burunlarını tahriş etmeden ve canlarını acıtmadan temizlemek için bugüne kadarki en iyi alternatif Baby-Vac Burun Aspiratörü’dür.

Baby-Vac Burun Aspiratörü, bebek ve küçük çocukların burun akıntılarını etkili bir şekilde temizlemek ve daha rahat nefes almaları sağlamak üzere tasarlanmış, elektrikli süpürge yardımıyla çalışan, kolay kullanımlı ve pratik bir araçtır. Burun boşluğunda biriken mukusları hızlı ve ağrısız bir şekilde çıkarmak ve enfeksiyonları önlemek için ev tipi bir elektrikli süpürge ile kullanılmaktadır.

Baby-Vac’ın Nasal Apirator’u küçüklerin burunlarını etkin bir şekilde temizlemek ve daha rahat nefes almaları için idealdir. Şeffaf yapı, ebeveynlerin bebeğin semptomlarının takibi için salgıların gelişimine dikkat etmelerini sağlar. Bir ucu elektrik süpürgesine takılan aletin diğer ucu çocuğun burun deliğine yaklaştırılır. Baby-Vac, süpürgenin sağladığı hafif vakum gücüyle burun içindeki akıntıları kolaylıkla çekerek burun kanallarının temizlenmesini sağlar.

Neden elektrikli süpürge? Çünkü hemen hemen her evde bulunan, tutarlı ve kontrollü bir emme sağlayabilen tek cihaz olmasıdır. Cihaz otomatik olarak kendini ayarlar ve hava emiş gücünü azaltır, bu nedenle elektrikli süpürge sürekli emmeyi mümkün kılar ve salgı burun boşluğunun tüm parçalarından çıkarılabilir.

Kullanım kolaylığı açısından Baby-Vac burun temizleyici aspiratör sayesinde sıkıntısız bir şekilde bebeğinizin burun içi temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Şunu da kesinlikle göz ardı etmemek gerekir ki, burun aspiratörleri bebeğin burunlarındaki salgılarının kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Üstelik bebeğin burun içine de herhangi bir zarar vermez. Sadece aspiratörü belli dönemlerde ve gerektiği takdirde kullanmasını iyi bilmelisiniz. Unutmayınız ki, burun boşluklarından salgının uzaklaştırılması rahat nefes almayı ve genel refahı iyileştirir.

Baby-Vac Nazal Aspiratör, burun boşluğundan mukusları etkili ve güvenli bir şekilde çıkarır. Burun boşluğundaki mukus çıkarılarak solunumda rahatlama sağlanır ve daha ciddi sağlık sorunlarının önlenmesinde yardımcı olur.
Baby-Vac, klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Dünyanın her yerinden çocuk doktorları ve KBB uzmanları tarafından önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir